*** ERKEN KAYITTA NET %50 İNDİRİM *** YENİ DÖNEM KAYITLARI DEVAM EDİYOR *** NAKİLLERDE NET %50 İNDİRİM ***

 

AR Eğitim Kurumları, 16 Derslik haricinde Fizik, Kimya, Biyoloji Laboratuvarları ile donatılmış olup, Öğrencilerimize Uygulama dersliklerinde öğrendiklerini uygulama fırsatı vererek, Kapalı Beden Eğitim salonu, Kütüphane, Resim, Müzik ve Bilişim Teknolojileri dersliği ile 2500 m2lik kapalı alanda eğitim imkanı sunmaktadır.

Okulumuzda öğrencilerimizin Temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Yemekhane ve Kantin hizmetlerimizin yanısıra, kapalı alandaki kış bahçemiz haricinde 850 m2lik bahçesiyle de teneffüslerde asma, selvi ve palmiye ağaçları ile kaplı kameliya altında zihinsel yorgunluklarını atabilecekleri gibi Basketbol, voleybol ve mini futbol sahalarımızda beden eğitimlerini tamamlayacaklardır.

M.E.B. Eğitim-Öğretim müfredat programlarına göre eğitimlerini alan öğrencilerimiz, Sağlık Lisemizde maksimum 24 kişilik sınıflarda, Anadolu Lisemizde ise maksimum 20 Kişilik sınıflarda ders işlemektedir. Anadolu Lisemizdeki öğrencilerimiz 11. ve 12. Sınıflarda üniversite odaklı 12 Kişilik Butik sınıflarımızda birebir eğitim alma imkanına sahiptirler. Eğitim Öğretim programlarımızı 9.sınıftan itibaren Hafta Sonu Etütlerimiz ile destekleyip, konuları pekiştirerek üniversite hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sağlık Hizmetleri alanında Pratik uygulama eğitimine de büyük önem veren okulumuz, hastanelerin; laboratuvar, acil, yoğun bakım ve koroner gibi ünitelerinde staj olanağı sağlar. Dolayısıyla 4.yılın sonunda mezun olacak öğrencilerimiz 11. Sınıftan itibaren anlaşmalı kurumlarımızda (112 Acil Sağlık Hizmetleri , Özel ve Devlet Hastanelerinde) yapacakları stajlar sebebiyle tam donanımlı ve mesleklerinin erbabı bireyler olarak yetişeceklerdir.

TARİH - SAAT
TARİHTE BUGÜN
GÜNÜN SÖZÜ